Bycie menedzerem w supermarkecie

Prowadząc działalność handlową niezależnie od jej wielkości na głowie mamy mnóstwo roboty papierkowej. Jest ona bardzo mozolna i męcząca. Poza tym musimy pilnować terminów, składać zamówienia, prowadzić wszelkiego rodzaju ewidencję sprzedaży. Wszystkie te czynności składają się na wielkie obciążenie dla przedsiębiorcy.

spinki


Należy wyobrazić sobie jak napięty grafik ma menedżer wielkiego supermarketu, który dziennie obsługuje tysiące klientów, dostawy towaru przyjeżdżają dwa lub trzy razy dziennie, kilkudziesięciu pracowników i to wszystko ogarnąć musi jedna osoba. Pomimo tego, że z boku nie wygląda to na zbyt trudne, jest to jednak zadanie naprawdę bardzo ciężkie do wykonania. Do tego supermarkety zatrudniają bardzo dużą ilość pracowników, którymi zarządza menadżer. Tutaj z pomocą przychodzi nam oprogramowanie wspierające organizację supermarketów.
Program PC market to idealne rozwiązanie dla menadżerów. Oprogramowanie to ma wiele bezcennych funkcji. A odpowiednie skonfigurowanie go pod kątem supermarketu pozwoli na minimalizację obowiązków wykonywanych przez człowieka. Umożliwia on automatyczne wystawianie faktur za towary i drobne usługi wykonywane na terenie sklepu. Wystarczy wprowadzić tylko dane kontrahenta i zakres działań, a wszystkie pozostałe obliczenia zostaną wykonane automatycznie. Program prowadzi także ewidencję towarów, przypomina o kończących się terminach przydatności, monitoruje stan magazynu, a w przypadku braku jakiegoś towaru dodaje go do listy zamówień. Menadżer musi tylko przejrzeć tę listę i zdecydować czy dane produkt zostanie ponownie zamówiony. Następnie jednym kliknięciem zatwierdza zamówienie i na tym kończy się jego rola. Innymi funkcjami programu są m.in. prowadzenie rejestru pracowników, ustalanie grafiku pracy oraz grafiku urlopów.
Dzięki niemu menadżer odciążony zostanie z wielu obowiązków, które dotychczas wyłącznie były na jego głowie.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl