Comarch erp optima za darmo

Comarch ERP Optima to uniwersalna aplikacja, pozwalająca każdej firmie na prowadzenie pełnej księgowości, a dzięki dużym aktualizacjom jest wszystek czas przystosowana do najnowocześniejszych wzorów.
W oprogramowaniu znajduje się Księga Podatkowa, zawierająca Książkę Zysków i Rozchodów, umożliwiająca inwentaryzację (spis z natury), rozliczenie ewidencji przebiegu pojazdu, a dodatkowo sporządzenie umów i e-deklaracji.

Ponadto Comarch księgowość to również Księga Handlowa. Moduł ten płaci za takie funkcji jak przygotowanie wielopoziomowego planu kont, planowanie okresu obrachunkowego, obliczanie PIT-36, PIT-36L, CIT-8, generowanie automatycznych różnic kursowych i kompensat podczas rozliczeń czy bycie zdjęć na zasadzie obsługiwanych przez klienta parametrów.
Pomyślano i o ewidencji środków trwałych. Odpowiedni moduł zapewnia takie akcje jak naliczanie odpisów amortyzacyjnych dla środków zdrowych i ceny niematerialnych, stosowanie trzech innych form amortyzacji (liniowa, jedna lub degresywna). Znajdują się tu również duże funkcje dotyczące automatycznego ewidencjonowania wyposażenia, a także możliwość mienia osób odpowiedzialnych za jedne jego składniki.
Oprogramowanie Comarch księgowość to przyjemne rozwiązanie dla jakiejś firmy, jaka nie chce zatrudniać osobnej księgowości. Aplikacja istnieje w całości zautomatyzowana, więc wystarczy tylko wejść do niej oddane, aby wszystkimi wyliczeniami zajęło się oprogramowanie. Gwarantuje wówczas nie tylko wygodę, ale i oszczędność kosztów.
ERP Optima można przetestować dzięki możliwości demonstracyjnej. Istnieją dwie metody na wpisanie w jej stanowienie. Pierwsza – zamówienie oprogramowania na płycie CD. Druga – pobranie pliku instalacyjnego z internetu. W obu przypadkach należy udać się na kartkę producenta i wykonać znajdujący na niej formularz. Które jest ograniczenia w układu do całkowitej wersji? Poza ograniczeniem czasowym – żadnych. Można korzystać z Comarch księgowość bez jakichkolwiek braków funkcjonalności przez okres aż sześćdziesięciu dni. Jest więc stan odpowiedni do sprawdzenia w działalności wszystkich jej wielkości. Dopiero po obecnym momencie można zadecydować, czy weźmie się licencję na dalsze używanie, albo te zrezygnuje. Jest toż słuszne rozwiązanie, idące na darmowe sprawdzenie, czy o wydać pieniądze.