Comarch klasyka pomoc

Samymi z najczęstszych programów dedykowanych dla spółek są te powstające z serii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), szczególnie dla przedsiębiorstw będących komputery tworzące w gronie DOS. Część ta aktualizowana jest teraz przez ponad 20 lat oraz wzięła przez ten termin wielkie i trwałe grono zwolenników.
Program z obecnego pliku są aplikacjami DOSowymi, które tworzą w planie operacyjnym Microsoft DOS.

Jako system operacyjny można używać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to kompletna i spójna oferta idealna dla młodych oraz średnich firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które chodzą w gronie DOS. W magazyn Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace oraz Kadry).
Mężczyźni z pełnej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wyszukać te, które tak gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez powodu na to jaki wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W znacznym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to spowodowało, że pakiet ten szedł się w wielu krajach Polski natomiast w moc dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność oraz funkcjonalność. Część ta cechuje się prostą obsługą, niezawodnością i łatwym interfejsem. Do ostatniej pory z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla firm będących klientami pakietu, którzy dbają o przejściu na następne aplikacje Comarch przygotowano wyjątkową ofertę. Nie wagą oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu nowoczesnych systemów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w kwestie aplikacji Comarch Asysta. Dotyczy to jednocześnie tych klientów, którzy do tej chwile mieli z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.