Comarch optima w chmurze

Podstawą dobrego funkcjonowania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Ułatwiają one działanie takich obszarów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie sztuką oraz magazynowanie. Systemy erp dzielą się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanii. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia zakup i eksport podstaw informacjach do Excela. Pozwala na tworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co dokonuje się na ofertę szybkiej i szczegółowej analizy. Moduł Kadry kupi na krótki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W nieskomplikowany rozwiązanie wytwarzane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie kupi na tworzenie dokumentów niezbędnych na każdym momencie w procesach firmowych jak stosowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez odbiorcę oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest dobrany z elementem Fakturowanie,
– Detal stworzony został z inicjatywą o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami fizycznymi i ważną bazą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w systemie off-line i on-line. Kupi na obsługę kodów wagowych i umieszczanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw ludziom do obsługi stanowisk w współzależności od pełnionej funkcji.

Wszystkie elementy cechuje łatwość obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z drugimi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające prowadzenie firmą.