Comarch xl hydra

Program comarch xl stanowi wtedy rozbudowany system klasy ERP wspomagający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wciągane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do szerokich korporacji posiadających dużo oddziałów na całkowitym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej sztuki są ważne w następnych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia i kierowanie stanem magazynowym, - obieg prywatny oraz zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz prowadzenie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

http://erp.polkas.pl/rozwiazania-erp-poznaj-fakty-i-mity/Rozwiązania ERP - poznaj fakty i mity | Systemy ERP | POLKAS

Program comarch xl wyróżniam się bardzo rozbudowanymi danymi i potrafi budowę modułową. Pozwalam to nieograniczone możliwości budowania rozwiązania dobranego do dużych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w działy, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest dostosowywany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest szczegółową analizą całych procesów i także potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście umożliwia na uzyskanie maksymalnej wydajności w tłu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję i organizm w projektu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa to w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie uznaje potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Kupią one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest brany w ponad 5000 przedsiębiorstw w całej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi osobnicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane