Dostep do firmy na mobilnych urzadzeniach

Przedsiębiorcy niekiedy borykają się z problemem braku czasu czy brakiem możliwości kontrolowania biznesu w danym momencie.
Wynalazki takie jak smartfony, które przyniósł XXI wiek znalazły zastosowanie także w tej dziedzinie.

Program optima online to program, który umożliwi obserwowanie działań firmy w każdym miejscu – wystarczy jedynie telefon, czy tablet z dostępem do internetu. Zdecydowanie jest to sposób na zyskanie przewagi wśród konkurencji. Program optima nadaje się idealnie do zastosowania w przypadku zarządzania małą lub średnią firmą.

Program optima to narzędzie, które stosuje już ponad 60000 użytkowników. Opinie na temat tego oprogramowania są pozytywne. Przedsiębiorcy uśmiechają się od ucha do ucha na myśl o oprogramowaniu, które wyróżniło ich firmę na tle innych. Co więcej, program to narzędzie to zoptymalizowania pracy w dziedzinach takich jak rachunkowość czy doradztwo podatkowe.

System jest całkowicie intuicyjny, więc i prosty w obsłudze, ale w razie problemów pomocy udzieli cała kadra asystentów technicznych.  Odpowiedzą oni na wszelkie nurtujące pytania a także pomogą w przypadku problemów dotyczących oprogramowania.

Inwestując w program optima inwestujesz w firmę, która dba o potrzeby swoich klientów nieprzerwanie od 25 lat. Comarch znajduje się na pozycji lidera na rynku ERP a ich niesamowity program optima online ułatwił prowadzenie biznesu niezliczonej ilości przedsiębiorcom.

Program optima zapewnia bezpieczeństwo danych nawet na urządzeniach mobilnych, więc osoby pracujące w terenie mogą pracować bez obaw o wyciek danych czy zaatakowanie systemu przez osoby trzecie. O bezpieczeństwo klientów dbają specjaliści, którzy nie umożliwią przestępcom swobodnych działań.

Comarch to także możliwość stworzenia aplikacji do potrzeb firmy, więc śmiało można stwierdzić, że firma z wieloletnią tradycją traktuje każdego klienta indywidualnie z jak największym szacunkiem, bez względu na wielkość prowadzonej działalności.

Program pozwoli zoptymalizować ilość czasu spędzanego w pracy z powodu innowacyjnych zautomatyzowanych technologii, które kontrolują wszelkie działania i pomagają zachować całkowitą kontrolę nad biznesem.

Wybierając program optima online wybierasz najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy zapewniając sobie element, który wyróżni ją na rynku.