Drobny sprzet gastronomiczny referat

W nowej dobie nie można wyobrazić sobie tego, żeby w pozostałego typu lokalach gastronomicznych, gdzie przewija się wiele osób wędliny, sery, czy warzywa były krojone przy pomocy noża. W zapleczu kuchennym pragnie być krajalnica ma-ga. Co prawda, nie należy ona do najpopularniejszych sprzętów gastronomicznych, tylko bardzo funkcjonalnych i więc warto w nią zainwestować.

http://erp.polkas.pl/coraz-szerszy-wachlarz-rozwiazan-informatycznych-ofercie-firmy-polkas/Coraz szerszy wachlarz rozwiązań informatycznych w ofercie firmy POLKAS

Krajalnica ma-ga jest do krojenia każdego rodzaju żywności. Można na niej pokroić miękkie pomidory, ser różnej twardości, kiedy również wędlinę zacząwszy od miękkiej aż po prostą. Wielofunkcyjność jej robi, iż istnieje wskazanym przyrządem gastronomicznym w restauracjach, hotelach, barach, stołówkach szkolnych i szpitalnych. Jak również lokalach gastronomicznych oferujących usługi kulinarne okolicznościowo. Warto również żeby istniała na pozostanie w spółkach cateringowych, sklepach, stoiskach z porcjowaną wędliną, serem, mięsem. Krajalnica może także badać w sklep wnętrza naszych gospodarstw domowych. Jest bardzo przydatnym sprzętem, ponieważ w niewielkim czasie istnieje w bycie pokroić sporą ilość produktów. Tym jednym ułatwia pracę człowiekowi, chroni jego klimat i siłę, którą potrzebował wybrać przy krojeniu ręcznym. Wśród ofert sklepowych są również krajalnice specjalistyczne dostarczające do krojenia samego produktu np. sera. W wszystkim jednak przypadku obsługa krajalnicy jest szablonowa i zupełnie bezpieczna. Krajalnica ma-ga posiada stół podawczy, jaki jest dostosowany do cięcia kęsów żywności. Krojenie kończy się grawitacyjnie, lub bez konieczności dociskania żywności. Podczas krojenia trzeba przesuwać stół podawczy trzymając rączkę umocowaną na stole. W wypadku krojenia resztek produktu należy zastosować płytę dociskową, jaka stanowi dopięta na kołku pod stołem podawczym. Taka płyta umożliwi dokrojenie produktu do celu, lub nie zostaną odpady. Krajalnica spełnia wszelkie wymogi sanitarne. Przykładem może istnieć ostatnie, że wszystkie powierzchnie maszyny, które tworzą dostęp z krojoną żywnością są zrobione z artykułów nierdzewnych. Jednym z najistotniejszych punktów jest nóż i ważne, żebym był wystarczająco ostry. W opisywanej krajalnicy umocowana nad ostrzem noża osełka umożliwia ostrzenie noża. Nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnię ślimakową. Po każdym użyciu krajalnicę można łatwo wyczyścić, gdyż demontowanie poszczególnych części jest oczywiście niskie, iż nie wymaga żadnych narzędzi.