Drukarka fiskalna posnet kod bledu 40

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 lub z 3.00 na 2.00 – ta druga wersja to najcudowniejsza nowinę dla śpiochów, tylko trochę niebezpieczniejsza dla klientów kas finansowych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w ostatnich materiałach może istnieć wykonana wyłącznie bezpośrednio po wykonaniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

http://erp.polkas.pl/comarch-demo-altum-erp-optima/Zapraszamy do pobierania wersji demo programów enova365 oraz Comarch ERP Optima. | Systemy ERP | POLKAS

Zmiana klimatu w nocy to kolejny plus dla kasjerów, którzy zarabiają w godzinach nocnych – za dodatkowy czas rzeczy mają do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do odebrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to a taka trudność dla klientów kas fiskalnych, jacy posiadają w celach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana momentu w sumach fiskalnych potrafi stanowić przygotowana tylko po skończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Też w wybranych kasach fiskalnych odpowiedni do wymiany etapu istnieje wyłącznie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co narażają kasjerów na coraz większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Gdyby te powody są dla nas oczywiste, możemy dołączyć do operacji zmiany godziny na bliskiej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich znanych oraz potwierdzenie zmian. Technologia obecna jest znacznie szczegółowo opisana w instrukcji obsługi, jaka stanowi dodana do waluty fiskalnej przez producenta. Jeśli będzie stanowiło znaczenie zdarzenie, w którym pomimo postępowania razem z obrazem w instrukcji i w/w wskazówkami operacja zmiany pory nie udała się, zalecamy jeszcze jakieś rozwiązanie: zmiana godziny o cena niższą niż 59 minut np. 30 minut i zrobienie jeszcze raz tej operacji po upływie doby. Gdy również zatem nie ułatwi nam doprowadzić godziny do dobrej wartości – wtedy zapraszamy do związku z odpowiednim działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych mają teraz trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie momentu w urządzeniach. W moc przypadkach najlepszym rozwiązaniem okaże się wprowadzenie chwilowej luki w statystyki sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni wyrazić w układzie spośród ostatnim wyrozumiałość.