Ekran dotykowy przestal reagowac

GASTRO POS jest programem, który zezwala na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce rozpowszechniony plan na rynku gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w produkcji kelnerom natomiast tymże jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długotrwałych szkoleń, oraz bardzo przejrzysta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wysoką ofertą funkcji, znacznie doskonale sprawdzi się w nie dopiero w krótkim, pojedynczym lokalu, a również w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS jest daleko podatnym systemem, jaki uzyskamy na rynku. W relacji od profilu lokalu, albo istnieje toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i sukcesu jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest kontakt do pełnych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do innych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z systemami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.