Enova365 multi

Enova365 jest absolutnie polskim systemem ERP, który pomaga panowanie w stałym przedsiębiorstwie. Program ten jest gotowe rozwiązanie przeznaczone do prowadzenia zarówno firmami, kiedy i pracami. Architektura całego oprogramowania opiera się na modułach. Gwarantują one zbyt określony obszar działania danego przedsiębiorstwa. Pewno zatem istnieć sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie podzespoły są ze sobą zintegrowane. Dzieje się właśnie dzięki wspólnej bazie danych.

 

Całe oprogramowanie jest dobierane do danej organizacji. Stąd i jest ono tanie w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 przyjemna i enova365 platynowa.
Srebrna grupa to oprogramowanie przeznaczone w głównej mierze dla lekkich i średnich przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa odbywa się przy pomocy Książki Zysków i Rozchodów.
Złota wersja przeznaczona jest dla wymagających użytkowników. Wersja ta przeznaczona jest dla małych i licznych przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż oraz kadry i płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w układzie do grupie srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja najwyższe wymagania użytkowników. System ten podlega w żaden sposób nie ograniczonej rozbudowie.
Czerpanie z programu enova może odbywać się na chwila sposobów. Pewno to stanowić stara książka na komputerze w oknie programu. Z planem można również zbliżać się przy pomocy przeglądarki internetowej czy przy pomocy urządzenia dotykowego.
Sposób można zastosować do biura między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można i wynająć i płacić okresowy abonament.

System przewidziany istnieje w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który sprzyja nie tylko procesy pracy, lecz i wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać problemy oraz sprawia w końcu unikania błędów. Jest ustalonym rozwiązaniem, wykorzystywanym przez tysiące własnych firm.

System enova365 zawsze odpowiada tym potrzebom firmy. Prezentuje się doskonałą jakością oraz najwyższą efektywnością w wprowadzaniu działań i oszczędzaniu. Ponadto praktycznie go pełnić i rozwijać o kolejne elementy.