Gry w przygotowania do slubu

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyzny dzień ślubu jest bolesnym doświadczeniem. A nie zależy więc od tego czy ślub czerpiemy z intelektu czy jest zatem znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I było się. Mój wieloletni narzeczony w tyle mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ważnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby spraw o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli szuka o suknię kobietę wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bowiem w nim jako twierdził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontaktu z tym obrączki ślubne te musiały być zatrzymane w obecnym poziomie. Wymyśliliśmy, iż osiąga wówczas stanowić związanie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa popularność oraz sposób na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie kiedy kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to zupełna nowość. Wszak który klient chce nosić lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze funkcjonowali w współczesnych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Były i inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub zaś ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, że to dotychczas nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w niniejszym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na dobry ślub przyjdzie. W skutku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były ładne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten wielki dzień. Pogoda była otwarta, słońce świeciło, co chyba jest czystym prognostykiem na dolę. Nie przyznaję żadnych przesądów, tylko ten znacznie mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej tworzymy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w efekcie te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy już mężczyzną i żoną. Stanowili ogromnie zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było wyniku. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Obecne stanowił właściwie udany dzień.