Krajalnica ibis

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: wysoka grupę oraz popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest dosyć dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to wynik, przeznaczony do krojenia przede wszystkim nowego typie wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem pewno być brany oraz do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest obfita i bardzo precyzyjna, a użytkowanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i zbudowane z naprawdę trwałych, popularnych w oczyszczaniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego narzędzia, jaki zamierza pewną relacja z żywnością, jest dokonany z elementów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz odczuwał tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią wyniki do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować narzędzie do ostatniego, by znów pracowało "jak nowe".