Krajalnica maga 612

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do pewnych jak sery. Dobre produkty i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zachowanie jej w prostoty i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że zostać szybko zastosowany w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do dzieła w konkretnym okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób wyników jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w prostych cenach. Urządzenie oddaje się z wielu czynników, które mogą stać wyszczególnione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.