Krajalnica zelmer alexis

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy i słabe towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klas Krajalnica została przeprowadzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i pracę maszyny. Artykuły z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Pozostałe elementy zostały skonstruowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje i zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale jak ogląda się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.