Modul program fasilitator

Program Enova zawiera dużo modułów, które mogą być cenne w firmie lub w biurze w wielu aspektach jego bycia. Moduł Kadry tudzież Płace leczy w ewidencji danych kadrowych, naliczaniu wynagrodzeń, podatków, składek ZUS itd. Zapewnia kompleksową obsługę spraw pracowniczych. Jest on systematycznie aktualizowany do dziś ważnych w Polsce przepisów. Określa go oczywisty i łatwy w obsłudze interfejs graficzny, istnieje także w pełni kompatybilny z pakietem MS Office.

Moduł Księga Podatkowa jest jednak odpowiedzialny za obsługę marki w myśli ewidencji dokumentacji, księgowania oraz dokonywania sprawozdań bieżących i starych. To przy jego uwagi produkowane są wszelkie zestawienia, rozliczenia i zapisy KPIR. Zapewnia on więcej ewidencję rozrachunków walutowych z automatycznym obliczaniem różnic kursów.
Księga Inwentarzowa pozwala nabywcom na rejestrację zdarzeń powiązanych ze sposobami trwałymi. Moduł odpowiedzialny jest dodatkowo za ewidencję wartości niematerialnych oraz wyposażenia. Możliwe jest robienie swoistego terminarza zdarzeń, jakie są związane z tymi środkami. Pracę z elementem można zacząć w jakimkolwiek okresie roku rozliczeniowego.
Moduł Faktury działa w toku wystawiania dokumentów sprzedaży oraz decydowania cenników i dodawania danych o kontrahentach firmy. Aplikacja Handel daje jej użytkownikom wystawianie dokumentów zakupu, sprzedaży, prowadzenie ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
Bardzo istotnym składnikiem istnieje wyjątkowo CRM (Customer Relations Management). Rejestruje on oddane o klientach, ale umożliwia i obsługę wypożyczalni i serwisu. Aplikacja Księga Handlowa jest do księgowania, dokumentowania i wykonywania innego rodzaju sprawozdań. Urządzenie toż w wielkim stopniu usprawnia codzienną czynność księgowych.
Ostatni moduł programu Enova – Delegacje służbowe uznaje zbyt zadanie wspomagać obsługę i rozliczanie delegacji domowych i zewnętrznych. W licznym stopniu zmienia on chodzenie przedsiębiorstwa na tym tle. Enova cennik jest dostosowywany indywidualnie do każdej firmy. Czynniki brane pod opiekę do wielkość przedsiębiorstwa i wybór modułów. Jest wyjątkowo możliwy zakup w 3 wersjach: srebrna, miła i platynowa.