Plytki bezpieczenstwa cena

Firmy od wielu lat dostarczają szeroką gamę rozwiązań ludzi do pomocy maszyn i instalacji procesowych przed uszkodzeniem, w końca niekontrolowanego spadku lub wzrostu ciśnienia w związku. Samym z pierwszych ubezpieczeń tego wariantu są bursting discs, czyli płytki bezpieczeństwa.

Dania te robią analogiczną rolę jak zawory bezpieczeństwa, z tą odpowiedzią, że po zadziałaniu musimy je zastąpić. Z kolejnej części, ze powodu na lepszą konstrukcję, płytki bezpieczeństwa są o moc tańsze od zaworów. Co istotne, płytki mogą być używane samodzielnie czy w integracji z zaworem bezpieczeństwa. W sukcesie kompletu płytka-zawór rola płytki polega na bezpieczeństwem zaworu przed korozyjnym wpływem miejsca pozycji oraz zanieczyszczeniem. Rozwiązanie to daje zastosować tańszy zaworów o niższej jakości wykonania materiałowego. Płytki bezpieczeństwa charakteryzuje kompletna szczelność, odporność na zmiany ciśnienia w projekcie a bardzo długi czas bezawaryjnej pracy.
Jednowarstwowe płytki bezpieczeństwa używane głównie dla przeciętnych aplikacji także dużych ciśnień rozerwania. Płytki zostały tak zrobione, aby ciśnienie rozerwania stanowiło wypadkową doboru odpowiedniej grubości i formie wykorzystanego materiału. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze może mieć do 70% nominalnego ciśnienia rozerwania. Wszystkie płytki bezpieczeństwa są ze zintegrowanym wzmocnieniem, które przeciwdziała wahaniom ciśnienia.
Trójwarstwowe płytki bezpieczeństwa w części przypadków używa się dla małych, średnich, a także wysokich ciśnień pracy. Oferowane rozwiązania mogą pracować czynność przy ciśnieniu roboczym na stanie nawet 80% wartości ciśnienia rozerwania płytki. Laserowo nacięte, dane punkty rozerwania dają nam dużą dokładność zadziałania łatwy i w wymieszaniu z membraną uszczelniającą ustalają ciśnienie rozerwania. Również w przypadku tak wysokich ciśnień rozerwania stosuj się płytki z nacięciem gwieździstym co daje brak fragmentacji po zadziałaniu. W charakterze uzyskania jako najprawdziwszej dokładności zadziałania, punkty rozerwania zostały przygotowane przy zachowaniu innowacyjnej technologii laserowej. Scalone wzmocnienie gwarantuje wytrzymałość na funkcjonowanie próżni, bez względu na poziomu płytki. Przy aplikacjach gdzie problemem pewno stanowić korozja, element ulegający rozerwaniu zabezpieczony jest za pomocą membrany uszczelniającej.