Pos graduacao gastronomia londrina

Pos gastro to oprogramowanie stworzone zwłaszcza na potrzeby gastronomii. Stanowi udaną, a dodatkowo lepszą, alternatywą dla tradycyjnej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki finansowe i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest zwykły w obsłudze. Klient posiada okazję wyświetlenia sprzedanych potraw w procesie dnia, z stracił na zupy i dania mięsne włącznie. Program jest również uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i przynależących do właściwej grupy, nie wymaga on zauważania kodów PLU, jak w normalnej kasie fiskalne. Nazwy towarów grane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Myśląc o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja przydzielona istnieje na jedno stanowisko pracy.
Gastro pos jest wiele dobrych funkcji. Użytkownik posiada zdolność łącznia lub dzielenia rachunku w sprawach, kiedy klienci kupują za jednych siebie. Istnieje jeszcze możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, oraz stały podgląd bieżącego rachunku. Dobrym rozwiązaniem jest praca bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości miejsc sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos poprzez system audiowizualny zezwala na przesłanie automatycznej danej do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na ekranie w kuchni.
Ciekawą pracą istnieje i tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Widoczne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje ważna z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy załącznikach w menu. Program współpracuje z planami hotelowymi i specjalnymi urządzeniami. Obsługuje inne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie jedynie ze względu na cenę, ale przede wszystkim wygodę użytkowania.