Profesjonalny tlumaczenie angielski

Mini-Market Insoft jest zatem układ kasowy stworzony dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w zakładach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, i inne czynności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania stworzone z sprawą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź przeprowadzających działalność w modelu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej form mamy okazję automatycznego korzystania spośród całych składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, prawdopodobnie być przerabiany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą być przedstawione także potrafią być podjęte ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i sprawdzaniu poprawności dostaw w zakładzie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System zezwala na podgląd stanów towarów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na bok, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy miały obroty, ile pieniędzy tworzy się znajdować w walutach w wszystkim ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.