Program do fakturowania na androida

Program do fakturowania umożliwia wystawianie różnego rodzaju dokumentów rozliczeniowych w droga szybki, praktyczny i dostosowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury stanowi niezwykle prymitywny w obsłudze. Dzięki niemu ważna wystawić teksty w każdej walucie.

 

Aplikacja ta stanowi w cali zsynchronizowana z innymi elementami systemu firmy Comarch. Informacje są aktualizowane w terenie całości, co powoduje obsługę księgową prostą. Z wskazówki na funkcjonalność (opcje sprzedaży i kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten jest znacznie najlepszą propozycję na zbycie wśród efektów tego typu.
Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszelkich danych oraz materiałów dotyczących danego klienta. To niezwykle eleganckie rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego projekt ten jest funkcję drukowania. Wszystko to tworzy, że organizm w znacznym stopniu ułatwia działanie firmy lub biura i wykonywa pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest doskonały zwłaszcza dla słabych i średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest gęsty i pracownikom konieczna jest rekomendacja i odciążenie. Taką pracę ma teraz moduł faktury­ jako program do rejestrowania i fakturowania ułatwia pracę pracownikom oraz zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą i możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury idzie na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla pań fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem tradycyjnych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak jeszcze i owymi, wskazanymi przez użytkownika oprogramowania i prowadzenie rejestru usług i partnerów.