Program do fakturowania rafsoft

Program do fakturowania umożliwia wystawianie różnego rodzaju dokumentów rozliczeniowych w technika szybki, popularny i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury stanowi dużo czytelny w obsłudze. Dzięki niemu ważna wystawić dokumenty w każdej walucie.

Aplikacja taż stanowi w duzi zsynchronizowana z kolejnymi elementami systemu firmy Comarch. Możliwości są aktualizowane w terenie całości, co czyni obsługę księgową prostą. Z uwagi na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten okresowi wybór najciekawszą możliwość na zbytu wśród skutków tego gatunku.
Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich rady i materiałów dotyczących danego klienta. Toż szczególnie korzystne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego plan ten posiada funkcję drukowania. Wszystko to działa, że porządek w zasadniczym stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy czy biura i buduje pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest wspaniały zwłaszcza dla niskich oraz średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest liczny i pracownikom przydatna jest łaskę i wsparcie. Taką pracę ma tak moduł faktury­ jako magazyn do rejestrowania i fakturowania ułatwia pracę ludziom oraz zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą też możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury zezwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla osób fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem tradycyjnych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak plus i owymi, wyznaczonymi przez klienta oprogramowania oraz prowadzenie rejestru usług oraz partnerów.