Program komputerowy to wartosci niematerialne i prawne

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w obiekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.
Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.
System umożliwia pełną mobilność.
Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie.
Inne dostępne możliwości to instytucja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową.
System umożliwia pełną kontrolę i dawanie zadań.
Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania zapewne żyć w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w praktyce i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach.
1. Standardowy zakup licencji – staje się ona jakością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłaty lub leasingu.
2. Wynajem oprogramowania – wartość jest pobierana w sytuacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Ciekawe rozwiązanie dla przeciętnych oraz niewielkich firm.
3. Dzierżawa stylu i infrastruktury – całość usługi jest uruchamiana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o.
Spółka została otwarta w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy.
Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które tworzy, że Przyjaciele i Mężczyźni osiągają najwyższą energię w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy.
Spółka jest zaangażowana społecznie i umożliwia takie fundacje jak “Wiosna” czy “Mimo wszystko Anny Dymnej”.