Program ksiegowy navision

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, siedzące w środowisku Windows, są bardzo funkcjonalne i ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją więcej firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowe rozwiązania także łatwości w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem projektu jest moduł Płace. Daje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala te na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno toż stanowić bardzo oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane zmiany w przepisach, jakie z nowych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupie klasycznej.