Program szyty na miare naszej firmy

Program enova możemy porównać do dopasowanego ubrania. Trudno spodziewać się, że to, które wisi na wieszaku będzie uszyte specjalnie dla ciebie. Nasz program potrzebuje zaadaptowania go do ściśle zapisanych warunków, w których będzie działał. Za to z pewnością odpłaci się rozwiązując problemy, które do tego dnia wydawały się nierozwiązywalne.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/wyposazenie-gastronomii-krajalnice/1/Urządzenia, sprzęt, wyposażenie gastronomiczne dla twojego sklepu Polkas Kraków

Enova jest jak paczka plasteliny – kupujemy ją ale wynik ostateczny zależy od wymagań kupującego. Zaangażowana współpraca konsumenta i wdrożeniowca skutkuje dobrymi wynikami i doskonałym efektem końcowym oraz zadowoleniem konsumenta.

System enova to innowacyjny – również ze względu na zastosowaną przy jego tworzeniu technologię Microsoft .NET – kompletnie zintegrowana aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania.
System stworzony jest w trzech odmianach funkcjonalnych. Dzięki temu może rozwijać się wraz ze wzrastającymi potrzebami użytkownika. W takim przypadku zamiast drogiej wymiany oprogramowania mamy do czynienia jedynie z rozszerzeniem funkcjonalności, do tego potrzebna będzie aktualizacja enova.

Patrząc od strony technicznej, enova to program zgrabny, elegancki konstrukcją, zaprojektowany tak, aby optymalnie wypełniał swoje funkcje. Program wyposażony jest w przyjazny, intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs, który powoduje, że po instalacji nie wymaga on żmudnych szkoleń. Dzięki przemyślanej paramilitaryzacji, możliwa jest minimalizacja bądź rozszerzenie systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami jednostki.

Enova merytoryczną wiedzę ma wbudowaną. Jest to system ekspercki, czyli taki, który sam podejmuje łatwe zadania i pomaga w rozwiązywaniu problemów bardziej skomplikowanych. Jak pokazuje praktyka, to szczególnie istotne w modułach takich jak płace i handel. Enova pozwala eliminować błędy zrobione przez często mniej kompetentnych pracowników tych działów. Sami doskonale orientujemy się w gąszczu ulegających zmianom przepisów.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl