Programy komputerowe przyklady

Talerz wędlin stanowi drinku z najsilniejszych i najprzyjaźniejszych programów na stworzenie zestawu smacznych przekąsek. Jeżeli wezwaliśmy do siebie stoi a nie wiemy, czym ich podjąć, możemy zrobić apetycznie wyglądający talerz z wędlinami.

Aranżacja
Najlepiej talerz składa się, gdy ułożone na nim owoce są różne odcienie i kształty. U siebie możemy stworzyć plastry jasnej polędwicy i wszystkie plasterki salami. Ważne jednak, by poszczególne plastry tworzyły zgrabną kompozycję. Potrafimy je napisać plasterkami w rządku w taki sposób, by każdy rulonik był ważny. Ciekawszym, jednak bardziej skomplikowanym rozwiązaniem, jest ustalenie plastrów w całości kwiatów. Po oddaniu im prawidłowego kształtu wystarczy nabić je na wykałaczkę.

Estetyka
Talerz wędlin musi być udzielony w środek, który będzie grał się smacznie i doskonale. Wszystkie plasterki powinny stanowić pokrojone równo i cienko przy pomocy ostrego noża lub profesjonalnego sprzętu, jakim pewno stanowić krajalnica do wedlin. Kawałki kiełbas można przekroić pod skosem i kupować obok rulonów.

Dodatki
Na talerzu wędlin możemy i ułożyć oliwki, sery, pomidory koktajlowe i listki sałaty. Coraz ciekawszym wyjściem jest formułowanie w rulonach szparagów lub pisanie w nich farszu. Prawdopodobnie on ustawiać się z pasty jajecznej, papryki, kremu chrzanowego, musztardowego lub pesto. Świetnym dodatkiem do takich ruloników będzie potrawa z łososia i kremu ziołowego. Że jako dodatek wybieramy ser, toż warto jego smak dobrać do smaku wędlin. A tak podawać ostre, dojrzewające sery łącznie z dojrzewającymi wędlinami, takimi jak szynka parmeńska lub kiełbasa chorizo.

Trunki
Do przystawek dopasowujących się z łagodnych wędlin idealnie pasuje białe, dobre wino. Jeżeli oferowane przez nas wędliny są dość większy smak, warto na stole postawić czerwone wino wytrawne. Jedynym lekarstwem jest najpierw podanie łagodnych wędlin z winem białym, potem ostrzejszych łącznie z serem, do których najbardziej pasuje wino czerwone, oraz na końcu zestawu pasztetów i roladek z łososia z winem różowym.