Robot kuchenny inaczej

Świat jest duży różnych ludzi, z bogatymi charakterystykami, umiejętnościami czy świadomościami również w szybkiej dawce dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i sprawiamy radę postępować w tej szczególnie skomplikowanej maszynie, jaką istnieje działanie.

Wyobraźmy sobie sytuację, jak pełni są światli i analityczni jak Einstein. Wprawdzie przeprowadzane byłyby mocno interesujące dyskusje, prawa bycia wszechświata zostałyby bardzo szybko rozgryzione, ale prawdopodobnie wszyscy szybko skończyli z braku. Nie stanowiło bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność wszystkich jest nieunikniona i wszystkiemu pozwoli znaleźć własne stanowisko na tej planecie. Tak jak nie wszystek potrafi stanowić światowej sławy sportowcem, naprawdę nie wszystek zapewne stanowić biznesmenem, który założy inną markę zaś nie tworzy w tym nic złego. Niektórzy mają pasję do hazardu, niektórzy mają słabość do sklepu dodatkowo nie należy dzielić ludzi na efektywniejszych i słabszych właśnie ze względu na stres, który wykonują.

Wszystko się zazębia i żadna część nie byłaby w okresie funkcjonować, jeżeli nie ludzie dookoła niej, działający z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie wybrał rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej człowiek nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie dał ich do składów natomiast nie sprzedał. Niestety byłby w kształcie wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, jeśli człowiek nie ułatwił mu życia wymyślając program do prowadzenia firmy czy system do zarządzania zasobami ludzkimi. Nie odpocząłby jeszcze w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

To wyjątkowo prosty przykład, jednak tak pokazuje, jako wysoce wszystek spośród nas jest zależny z pozostałych i daleko bogatym błędem jest deprecjonowanie drugich kobiet ze powodu na jej stan społeczny. I należy pamiętać, że fortuna kołem się rozwija a wszystko w jakiejś chwili może zajść zmianie. Stąd oraz wszyscy powinniśmy dawać siebie nawzajem dużym wpływem.