Starania o ciaze zapytaj polozna

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/uslugi/1/Usługi - Serwis - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

W terminie, kiedy staramy się z znajomym partnerem o dziecko, każdy dzień jest nieznośnym oczekiwaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i wykonały go, by jak najszybciej powiadomić grupę i znajomych o rychłym zwiększeniu się rodziny. Jednak często zdarza się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie jesteśmy w ciąży. Nie załamujmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na jedno zasadzie działają testy ciążowe przydatne w aptece. Ich granie jest bowiem niezwykle praktyczne. Polega na znalezieniu hormony HCG (wytwarzanego w wypadku nastąpienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle praktyczne w obsłudze a zarazem bardzo delikatne, dlatego należy je podawać zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może występować z kilku czynników:

przeterminowanie – tak toż jak każdych nowych materiałów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych oraz nie należy używać po upływie czasu ważności. To bo jego rangi mogą stanowić zaburzone, a wynik będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – nacisk na sukces testu ciążowego nie tylko jego ważne działanie i odczekany okres od czasu ewentualnego zapłodnienia. Duże są również choroby kobiety, podejmowane przez nią środki i wiek. Tak dlatego, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i używające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w sprawy powinny raczej zgłosić się do specjalistę, ponieważ w ich sukcesie test może wykazywać ciążę, do jakiej tak szczerze nie doszło,mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, tylko kilka dni później, po ponownym jego dokonaniu, wyszedł ujemny. Może to świadczyć, że dotarło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do specjalistę, ponieważ najprawdopodobniej istniejesz w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie bogata wykryć ciążę już w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie pewny ważny punkt: HCG jest najwcześniej wykrywalne w naturze, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, by stanowić ogromniejszą swobodę.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy mieć o tym, iż w żadnym przypadku nie są nieomylne również dla większej swobody należy udać się do specjalisty i sprawić dodatkowe badania. Przecież w razie pomyłek, najczęściej daje się, iż test wykrył ciążę której nie ma, nie natomiast na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą trafić w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.