System informatyczny zut

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i stawianiu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak i dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą różnić się między sobą w relacje lub mamy do rezygnowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii zajmują się coraz popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W wielkich miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy a takich, jakie w ramach swej struktury czy franczyzy mają sporo problemów gastronomicznych na terenie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on tak skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i pozycja na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, albo jest obecne pewna restauracja, albo te sieć restauracji.

Na ostatnim stanie celowo nie podamy firmy, na którym z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klientowi. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na połączonym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności od prac program może współpracować z terminalem dotykowym, a również z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów lokalnej lub na pojedynczym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.