Zaplodnienie pozaustrojowe na czym polega

Pacjentka zaliczająca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego jest nadzieja wykorzystania z drugich ofert które daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które najlepiej przewidują na osiągnięcie ciąży. Są one stale kontrolowane przez system a od brzasku do celu życia procedury pozostają w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Ibard24 instrukcja

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co mało chwili pobiera obraz zarodka, a potem z kilkuset zdjęć jest film podający jego wzrost, który stanowi prezentowany również pacjentom. Film ten powoduje informacji, których otrzymanie przy tradycyjnych technikach jest łatwo niemożliwe.
Które są zalety systemu?
Umożliwia on nie tylko rozwój startów w medium o małych zakłóceniach, ale też powoduje, że zarodki są bardzo wyższą szansę na implantację. Dzięki bardzo dokładnej ocenie rozwoju danego zarodka z głównych kilku dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) kupi na szybką ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego wzrostu.
Najważniejszym aspektem tego układu jest bezpieczeństwo zarodków. Staną one wszystek atmosfera w medium przyjemnym i pozbawionym światła, oczywiście tak, jakby dostawały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz pozostają pod ciągłą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego tak się dzieje? Otóż system pozwala śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór dobrych zarodków do embriotransferu. Jeśli dziwisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie odpowiedni powinnaś nie być do niego żadnych zastrzeżeń. Ta strategia jest nadzieję pomocy każdej pacjentce przystępującej do procedury in vitro. Pewnie on więcej zmniejszyć ryzyko poronienia oraz wejścia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co więcej, jest wyjątkowo doskonałym lekarstwem dla par, jakie zamierzają obecnie za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a też kobiet starszych, jakie nie mogą szybko trafić w ciążę. Organizm do stałego monitorowania początku toż opcja korygowania warunków ich wzroście i warunek do minimum stresu dla rodziców.