Znajomosc dokumentow cmr

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze posiadamy już o nim wszelkie reklamy oraz wyrobione zdanie. Ale jako zatem gości z jakimś nowym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dołączyć do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe sieci i zapuszczamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, mamy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy innego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się zaczynać ją w bycie. Bardzo wygodny etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną myśl także z okresu do momentu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedne błędy, zdobywamy sprawdzenia oraz przeskakujemy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w wprawę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym czasie idzie gdy po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz piękną radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w dobrej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z swymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie składa się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe i też zwykłe też. Oraz jako z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że możemy czekać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na nauk, dowiemy się, biorąc sposób w posiadanie i poznając go, aż do uzyskania mistrzostwa.